Serwis HelpLine codzienne w godz.9:00-17:00

Polski: 71-7166741
z innego kraju: 0048-71-7166741

Pytania dotyczące oferowanych obiektów wakacyjnych

Pytanie: Co mam ze sobą zabrać?
Odpowiedź: Do domów wakacyjnych, mieszkań wakacyjnych, mobilhomów i namiotów: ręczniki do naczyń, ręczniki kąpielowe i ręczniki do rąk oraz bieliznę pościelową (poszwy) chyba że są zawarte w cenie lub można je wypożyczyć na miejscu na życzenie. Specjalne wyposażenie, takie jak ekspres do kawy, urządzenie do gotowania jajek, przyprawy, środki czystości, papier kuchenny lub papier toaletowy należy przywieźć w razie potrzeby, o ile nie są one wymienione w opisie obiektu. Wyjątki są wymienione w opisie obiektu lub w warunkach najmu.
Pytanie: Co jest dostępne w kuchni, jeśli nie ma innych informacji?
Odpowiedź: Zasadniczo kuchnia jest wyposażona w naczynia i sztućce dla określonej liczby osób oraz posiada kuchenkę elektryczną lub gazową i lodówkę. Urządzenia elektryczne, takie jak ekspres do kawy lub toster nie zawsze są obecne, kuchenka składa się zazwyczaj z dwóch palników gazowych lub płyt elektrycznych, piekarnik jest zazwyczaj obecny. Nie ma jednak do tego prawa.
Pytanie: Czy kuchnia jest wyposażona w naczynia i sztućce?
Odpowiedź: Tak. Z reguły kuchnia jest wyposażona w naczynia i sztućce dla określonej liczby osób.
Pytanie: Czy w moim obiekcie jest bielizna pościelowa?
Odpowiedź: Standardowo w cenę wliczona jest bielizna pościelowa. Jednak każdy właściciel domu ma swoje własne zasady. Każdorozowo ta informacja widnieje przy cenie jako "Wliczone w cenę" lub pod opisem obiektu przy "Świadczenia dodatkowe".
Pytanie: Czy jest miejsce do cumowania łodzi?
Odpowiedź: Jest wszystko, co jest w opisie. Jeśli nie ma wyznaczonego miejsca do cumowania łodzi, właściciel domu nie może go zaoferować. Nie wyklucza to możliwości iż znajduje się ono w pobliżu. Zawsze możecie Państwo nas o to zapytać.
Pytanie: Jeśli obiekt jest przewidziany dla 5 osób, czy może przyjechać 5 dorosłych i 1 dziecko?
Odpowiedź: Nie. Właściciel określając liczbę osób wliczył w nią niemowlęta. Jednak chętnie zadamy pytanie właścicielowi, a on sprawdzi, czy jest taka możliwość a jeśli tak poda cenę zakwaterowania.
Pytanie: Czy łóżeczko dziecięce jest dostępne, jeśli nie ma go w opisie?
Odpowiedź: Zasadniczo NIE. Jednak wielu właścicieli domów jest skłonnych zorganizować łóżeczko i nadal utrzymymać koszty na niskim poziomie. Chętnie skierujemy zapytanie do wynajmującego - oczywiście bezpłatnie.
Pytanie: Czy w domu wakacyjnym mogą przebywać zwierzęta?
Odpowiedź: W wielu nieruchomościach właściciele pozwalają na pobyt w nich zwierząt domowych. Prosimy o zapoznanie się z opisem obiektu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, w tym kosztów, które mogą być poniesione na miejscu. Zazwyczaj jednak nie jest dozwolone - zwłaszcza w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach - wprowadzanie zwierząt do jadalni lub na basen. Prosimy nie zapomnieć o podaniu rodzaju i wielkości zwierzęcia podczas dokonywania rezerwacji. W przeciwnym razie wynajmujący może nie udostępnić swojego obiektu. Jeśli zwierzęta domowe nie są dozwolone, nie musi to oznaczać, że nie są one dozwolone na terenie obiektu lub w kompleksie wakacyjnym.
Pytanie: Czy psy mogą przebywać na plaży?
Odpowiedź: Nie ma na to ogólnej odpowiedzi i podlega to znacznym wahaniom. Proszę zadać to pytanie konkretnie dla interesującego Państwa obiektu, a my szybko i bezpłatnie uzyskamy i przekażemy odpowiedź.
Pytanie: Mam więcej pytań dotyczących mojego domu wakacyjnego!
Odpowiedź: Baza danych zawiera wiele informacji, które dostarczył wynajmujący i które w większości są wystarczające. Z przyjemnością jednak udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania. Po kliknięciu na "Do oferty" prosimy o wpisanie ewentualnych pytań do pola "Uwaga" a następnie dokonanie rezerwacji niewiążacej klikając na przycisk "Rezerwacja niewiążąca". W ten sposób obiekt pozostaje zarezerwowany dla Państwa a my bedziemy mogli zdobyć informację aby udzielić Panstwu odpowiedzi.
FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden