Serwis HelpLine codzienne w godz.9:00-17:00

Polski: 71-7166741
z innego kraju: 0048-71-7166741

Firma holiday home Polska Sp. Z o.o. jest uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA

Program RZETELNA Firma powstał z myślą o firmach, które chcą pokazać, że działają zgodnie z zasadami etyki w biznesie. Celem programu jest wspieranie przedsiębiorstw, biorących w nim udział, w budowaniu reputacji, wzmocnieniu pozytywnego wizerunku oraz wyróżnieniu spośród konkurencji. Uczestnicy programu RZETELNA Firma mogą posługiwać się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Program rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów.

Kodeks etyczny Programu Rzetelna Firma
Uczestnicy programu Rzetelna Firma, w ramach realizacji jego celów, zobowiązują się do przestrzegania norm etycznych określonych w "5 przykazaniach Rzetelnej Firmy" i postanowieniach Kodeksu.

5 przykazań Rzetelnej Firmy

1. Wyznacz cel poza zyskiem
2. Traktuj klientów z szacunkiem
3. Dbaj o swoich pracowników
4. Zaangażuj się społecznie
5. Myśl o środowisku

Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych takich jak praworządność, rzetelność, przejrzystość i odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Kodeks etyczny powinien przyczyniać się do promowania wśród wszystkich uczestników programu Rzetelna Firma prowadzenia biznesu społecznie odpowiedzialnego. Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co stanowić ma podstawy budowy silnych firm, będących filarami polskiej gospodarki.

Certyfikat Rzetelności
Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy

 

FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden